Description of the park
img

Organizatorem ścieżek jest Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej

 Nordic Walking to połączenie energicznego marszu z techniką odpychania się od podłoża, za pomocą specjalnie zaprojektowanych kijków. Zdobywający coraz większą popularność Nordic Walking, należy do najbezpieczniejszych form aktywności fizycznej, poprawia sprawność a przy tym zapewnia ogromną przyjemność. Nordic Walking może uprawiać każdy, bez względu na wiek, płeć i poziom sprawności fizycznej. To propozycja dla początkujących - poszukujących optymalnej formy rekreacji i aktywnego odpoczynku, jak również dla osób z zacięciem sportowym, zainteresowanych nowymi wyzwaniami i ćwiczeniami o wysokiej intensywności zbliżonymi do treningu sportowego.

Zapraszamy do przejścia ścieżki dydaktycznej utworzonej na zielonej trasie Nordic Walking Park.  Na trasie zlokalizowano 6 punktów zawierających tabliczki z kodami QR. Po sczytaniu kodu i obejrzeniu krótkich filmów instruktażowych, zapraszamy do odpowiedzi na pytania sprawdzające Państwa wiedzę na temat prawidłowego korzystania z tej formy aktywności fizycznej , oraz na proste pytanie dotyczące otaczającej nas przyrody. Na osoby, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, na końcu czeka nagroda. Zapraszamy do wspólnej zabawy 

Filmy instruktażowe:

 
     
 

 

Spróbuj odpowiedzieć na pytania:

 

 

 

Routes available
Gallery
CONTACT US

Do you have any questions? Would you like to suggest a new route? write to us or call: 600 990 181. We will be happy to answer your questions and suggestions.

Thank you for sending the application,
we will contact you as soon as possible.