Opis parku
img

Organizatorem ścieżek jest Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej

 Nordic Walking to połączenie energicznego marszu z techniką odpychania się od podłoża, za pomocą specjalnie zaprojektowanych kijków. Zdobywający coraz większą popularność Nordic Walking, należy do najbezpieczniejszych form aktywności fizycznej, poprawia sprawność a przy tym zapewnia ogromną przyjemność. Nordic Walking może uprawiać każdy, bez względu na wiek, płeć i poziom sprawności fizycznej. To propozycja dla początkujących - poszukujących optymalnej formy rekreacji i aktywnego odpoczynku, jak również dla osób z zacięciem sportowym, zainteresowanych nowymi wyzwaniami i ćwiczeniami o wysokiej intensywności zbliżonymi do treningu sportowego.

Zapraszamy do przejścia ścieżki dydaktycznej utworzonej na zielonej trasie Nordic Walking Park.  Na trasie zlokalizowano 6 punktów zawierających tabliczki z kodami QR. Po sczytaniu kodu i obejrzeniu krótkich filmów instruktażowych, zapraszamy do odpowiedzi na pytania sprawdzające Państwa wiedzę na temat prawidłowego korzystania z tej formy aktywności fizycznej, oraz na proste pytanie dotyczące otaczającej nas przyrody. Na osoby, które prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, na końcu czeka nagroda. Zapraszamy do wspólnej zabawy

Filmy instruktażowe: 

youtube mask

 

youtube mask
youtube mask
 
youtube mask
youtube mask
 
youtube mask

 

Spróbuj odpowiedzieć na pytania:

 

 

Dostępne trasy
Galeria
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania, chciałeś zaproponować nową trasę, pisz do nas lub dzwoń pod numer 600 990 181. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i sugestie.

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia,
skontaktujemy się z tobą w możliwie najkrótszym czasie.