Opis parku

Witamy w krainie Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego. To tutaj, w Jaszczowie, w siedzibie STA „Nad Wieprzem" rozpoczynają się trzy trasy Nordic Walking Park „Milejów" o łącznej długości 30 kilometrów. Trasy są pętlami 5, 10 i 15 kilometrów. Posiadają punkty wspólne, pokrywają się lub krzyżują. Umożliwia to dowolne wydłużanie lub skracanie przejść albo zmianę kierunku marszu. Szlaki są czytelnie oznakowane, poprowadzone leśnymi ścieżkami, łąkami, drogami gruntowymi, szutrowymi i na niewielkiej długości asfaltowymi. Wejście na trasy zlokalizowane jest na przystani w Jaszczowie. Oferta skierowana jest do entuzjastów nordic walkingu, biegaczy i rowerzystów. 

Ośrodek Rekreacyjny w Jaszczowie to nie tylko wypożyczalnia kajaków i rowerów. Na terenie obiektu znajduje się także zewnętrzna siłownia, kompleks boisk (kort tenisowy, boisko do piłki plażowej, boisko do piłki nożnej), plac zabaw dla dzieci. Są tu całoroczne miejsca na grill i ognisko. Bezpłatny parking. W okresie wakacyjnym i w czasie ferii zimowych można skorzystać z miejsc noclegowych w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym. Najbliższa pizzeria i sklep w odległości 300 m. Do stacji PKP - 2 km.

W okolicy polecamy mini zoo i Park Linowy „Ciechanki" w Ciechankach oraz Park Historyczny „Słowiański Gród" w Wólce Bieleckiej. ZAPRASZAMY!

 


Dostępne trasy
QR
Gallery
CONTACT US

Do you have any questions? Would you like to suggest a new route? write to us or call: 600 990 181. We will be happy to answer your questions and suggestions.

Thank you for sending the application,
we will contact you as soon as possible.