Zapraszamy na nowy szlak rowerowy: Skarżysko Kościelne – Mirzec

2019-06-30

img

Z przyjemnością informujemy o oddaniu do użytku nowego szlaku rowerowego, łączącego gminy Skarżysko Kościelne i Mirzec, z pozostałymi szlakami utworzonymi staraniem LGD „Razem Na Piaskowcu” w ubiegłych latach. 

Oznakowany kolorem niebieskim - niespełna 30-kilometrowy szlak -  rozpoczyna swój bieg przy placu zabaw i wypoczynku w Lipowym Polu. Asfaltową szosą, przez centrum Skarżyska Kościelnej i Gadkę możemy dojechać do centrum Mirzca. Jadą dalej, przez Ostrożankę możemy dojechać do Małyszyna, gdzie trasa łączy się ze szlakami sąsiedniej LGD „Wspólny Trakt”.

Zaprojektowanie przebiegu szlaku, oraz oznakowanie przy pomocy znaków i tablic informacyjnych: 4 sztuk małych – przedstawiających schemat szlaków i 2 sztuk dużych - zawierających opisy i mapy tras, jest częścią Projektu Współpracy realizowanego od początku 2019 roku. Ostatnimi elementami do zrealizowania są:  wydanie mapy tras rowerowych zlokalizowanych na obszarze LGD i Rajd promujący powstanie nowych tras. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania, chciałeś zaproponować nową trasę, pisz do nas lub dzwoń pod numer 600 990 181. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i sugestie.

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia,
skontaktujemy się z tobą w możliwie najkrótszym czasie.