Nowa mapa tras rowerowych LGD Wspólny Trakt

2019-08-01

img

Kontynuując działania mające na celu udostępnienie tras rowerowych , mieszkańcom i turystom przebywającym na obszarze działania LGD „Wspólny Trakt”, wydana została mapa topograficzno-turystyczna tras rowerowych na obszarze działania LGD.

Publikacja została merytorycznie przygotowana przez biuro LGD „Wspólny Takt”  i Stację Zdrowie.pl, a za opracowanie i wydanie odpowiadało Wydawnictwo Compass z Krakowa. Mapa przedstawia szlaki rowerowe i atrakcje turystyczne w 4 gminach leżących na obszarze działania LGD: Iłży, Kowali, Skaryszewie i Wierzbicy. Poręczny format mapy – wydanej w skali 1:70 000 - umożliwia zabranie mapy na rowerową, czy pieszą wędrówkę. Dodatkowo, na odwrocie znajduje się mapa obszaru sąsiedniej LGD „Razem na Piaskowcu”, dzięki której możemy planować wycieczki np. w okolicach Borkowic, Chlewisk, Jastrząbia, Mirzca, Mirowa, Orońska, Skarżyska Kościelnego czy Szydłowca.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania, chciałeś zaproponować nową trasę, pisz do nas lub dzwoń pod numer 600 990 181. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i sugestie.

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia,
skontaktujemy się z tobą w możliwie najkrótszym czasie.