Nordic Walking Park "Milejów" - pierwszy Park na Lubelszczyźnie!

2020-08-05

img

Trasy są pętlami 5, 10 i 15 kilometrów. Posiadają punkty wspólne, pokrywają się lub krzyżują. Umożliwia to dowolne wydłużanie lub skracanie przejść albo zmianę kierunku marszu. Szlaki są czytelnie oznakowane, poprowadzone leśnymi ścieżkami, łąkami, drogami gruntowymi, szutrowymi i na niewielkiej długości asfaltowymi. Wejście na trasy zlokalizowane jest na przystani w Jaszczowie. Oferta skierowana jest do entuzjastów nordic walkingu, biegaczy i rowerzystów. 

Ośrodek Rekreacyjny w Jaszczowie to nie tylko wypożyczalnia kajaków i rowerów. Na terenie obiektu znajduje się także zewnętrzna siłownia, kompleks boisk (kort tenisowy, boisko do piłki plażowej, boisko do piłki nożnej), plac zabaw dla dzieci. Są tu całoroczne miejsca na grill i ognisko. Bezpłatny parking. W okresie wakacyjnym i w czasie ferii zimowych można skorzystać z miejsc noclegowych w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym. Najbliższa pizzeria i sklep w odległości 300 m. Do stacji PKP - 2 km.

W okolicy polecamy mini zoo i Park Linowy "Ciechanki" w Ciechankach oraz Park Historyczny "Słowiański Gród" w Wólce Bieleckiej. ZAPRASZAMY!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania, chciałeś zaproponować nową trasę, pisz do nas lub dzwoń pod numer 600 990 181. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i sugestie.

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia,
skontaktujemy się z tobą w możliwie najkrótszym czasie.